Drzwi Warszawa
Antywłamaniowe

Oferujemy fachowy i profesjonalny montaż drzwi na terenie miasta Warszawa i okolic. Polecamy: drzwi Warszawa, montaż drzwi Warszawa, wymiana drzwi Warszawa, drzwi wejściowe Warszawa, drzwi antywłamaniowe Warszawa, drzwi drewniane Warszawa, drzwi zewnętrzne Warszawa, drzwi Gerda Warszawa, drzwi Delta Warszawa, drzwi wewnętrzne Warszawa, drzwi Porta Warszawa

Płatności w ratach

Polecamy Państwu nowoczesną i korzystną formę zakupów drzwi na raty. Wszystkie oferowane przez nas towary i usługi można zakupić w systemie ratalnym. Współpracujemy ze znanymi na rynku firmami zajmującymi się obsługą ratalną (ŻAGIEL, EUROBANK) i dlatego naszym klientom możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb Formalności załatwiamy u Państwa w mieszkaniu w ciągu 10 minut. Okres spłaty od 1 do 24 miesięcy, sami Państwo decydujecie o ilości rat.

W każdym z powyższych przypadków istnieje możliwość uzyskania pozytywnej decyzji ratalnej na podstawie wyłącznie dowodu osobistego oraz oświadczenia klienta. Na oświadczeniu muszą się znaleźć dane adresowe klienta, wysokość dochodów, źródło dochodu, okres zatrudnienia, stanowisko, pełne dane zakładu pracy lub prowadzonej działalności gospodarczej ( nazwa, adres firmy, NIP, i telefon do firmy), przy rentach i emeryturach numer świadczenia i termin do kiedy przysługuje.

Dokumenty potrzebne, aby dokonać zakupu na raty:

  • Dowód osobisty
  • Drugi dokument ze zdjęciem
  1. Zatrudnieni na podstawie umowy o pracę: składają ustne oświadczenie, nazwa i adres zakładu pracy , telefon , nip , okres zatrudnienia, ( minimalny okres zatrudnienia wynosi 2 miesiące ) stanowisko i wysokość zarobków .
  2. Emeryci i renciści: do wglądu legitymacja emeryta – rencisty i numer emerytury bądź renty (przy rentach do wglądu decyzja przyznania świadczenia)
  3. Prowadzący gospodarstwa rolne: zaświadczenie z Urzędu Gminy o posiadaniu gospodarstwa i wysokości dochodów
  4. Prowadzący działalność gospodarczą: kserokopię wpisu do ewidencji działalności gospodarczej , NIP i Regon (ORYGINAŁY DO WGLĄDU)
Dalszych informacji na temat zakupu drzwi na raty uzyskacie drogą telefoniczną. Zapraszamy do działu kontakt
      

Drzwi na raty w systemie Żagiel


O nas

Od wielu lat robimy to, co potrafimy najlepiej - zajmujemy się montażem i wymianą drzwi zewnętrznych oraz drzwi wewnętrznych. W roku 2009 osiągnęliśmy w tej dziedzinie szczyty rynkowych możliwości i uzyskaliśmy certyfikat na nasze usługi :   "Najlepsze w Polsce - The best In Poland".

zobacz>>

drzwipol Warszawa